Vaikų rytmetis „Stebuklingas knygų pasaulis“

Vaikų rytmetis „Stebuklingas knygų pasaulis“

2018 m. balandžio 12 d. Dieveniškių laisvalaikio šokių salėje vyko vaikų rytmetis, skirtas Tarptautinei vaikų knygos dienai. Šventėje dalyvavo Dieveniškių „Ryto“, „Adomo Mickevičiaus  gimnazijos bibliotekininkės, taip pat šio ir kitų kaimų: Jurgelionių ir Milkūnų bibliotekos. Dieveniškių laisvalaikio salėje veikė knygų paroda „Ar skaitei?“, kurią paruošė Dieveniškių seniūnijos bibliotekininkės. Joje buvo eksponuojamos populiariausios ir naujausios knygos.

Šventės pradžioje žiūrovai buvo supažindinti su H. K. Anderseno gyvenimu ir jo kūryba. Renginį pagyvino „Ryto“ gimnazijos pradinukai, kurie vaidino pasaką „Bjaurusis ančiukas“, o „Adomo Mickevičiaus“ gimnazistai skaitė eiles apie knygas.

Dieveniškių bibliotekos darbuotoja Galina Sadovskaja pristatė penkias naujausias knygas: Gintarės Adomaitytės „Debesėlis ieško vardo“, Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis“, Tuulos Korolainės „Katulis ir pykčio maišelis“, „Gražiausios lietuvių pasakėčios“ ir kitas. Susitikimą paįvairino vaikų garsinis skaitymas.

Šventės pabaigoje vyko viktorina „Atspėk iš kokios aš pasakos“. Aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti.

Dieveniškių bibliotekos vyr. bibliotekininkė Galina Sadovskaja

Biblioteka visiems
epaveldas
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb
Vilnijos vartai
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras