Renginys „Sveikas, pavasari – tapykime kartu!“

Renginys „Sveikas, pavasari – tapykime kartu!“
2026 m. balandžio 23 d. Šalčininkų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Butrimonių padalinyje vyko jaukus ir kūrybiškas renginys „Sveikas, pavasari – tapykime kartu!“ skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei paminėti. Šio susitikimo metu bibliotekos bendruomenės nariai susibūrė pasitikti pavasario kūryboje ir šiltoje draugijoje. Dalyviai dekoravo gėlių vazonėlius, kurdami savitus, spalvingus raštus. Kūrybinis procesas ne tik leido atsiskleisti fantazijai, bet ir skatino atsipalaidavimą, bendravimą bei gerą nuotaiką. Dalyviai aktyviai dalijosi idėjomis, bendravo tarpusavyje ir mėgavosi kūrybiniu procesu. Renginys suteikė puikią galimybę išbandyti naujas technikas, atrasti įkvėpimą bei prasmingai praleisti laiką jaukioje aplinkoje. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems už apsilankymą, kūrybiškumą ir kartu praleistą laiką!
Biblioteka visiems
iBiblioteka
epaveldas
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb
Vilnijos vartai
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras