Popierinių juostelių magija

Popierinių juostelių magija
Nuo š. m. balandžio mėn. 29 d. Baltosios Vokės miesto bibliotekoje veikia bibliotekininkės Kristinos Šatrovskajos paroda „Popierinių juostelių magija“, skirta Nacionalinei Lietuvos Bibliotekų savaitei, kurios tema - tvarumas, aplinkosauga (atliekų rūšiavimas, gamtos saugojimas, antrinių žaliavų panaudojimas, atliekų perdirbimas ir pan.).
Mus supa gražus, nuostabus pasaulis: miškai, laukai, upės, jūros, kalnai... Tai gamta. Mūsų gyvenimas nuo jos neatsiejamas. Gamta mus maitina, girdo, aprengia. Tačiau mūsų planeta turi daug problemų, dėl kurių dažniausiai yra kaltas žmogus. Kad mūsų namai ir aplinka būtų švarūs, išmetame daug nereikalingų daiktų, kurie prisideda prie gamtos taršos. Kiekvienas iš mūsų, be abejo, namuose turi šūsnį perskaitytų laikraščių ir žurnalų, iš kurių galima sukurti įvairius pintus funkcionalius interjero daiktus.
Popieriniai vamzdeliai – puiki karklo imitacija. Iš šių vamzdelių galima nupinti įvairius gaminius, kaip padėkliukai, krepšeliai, lengvos elegantiškos gėlės, skrynios ir kt. Šis pynimo būdas gali būti puikus pomėgis ir kūrybinė išeitis.
Paroda veiks iki š. m. gegužės mėn. 10 d. Visus, norinčius įvaldyti gaminių iš laikraštinio popieriaus kūrimo meną, bibliotekininkė supažindins su pasiruošimu pynimui ir jo pagrindais. Kviečiame apsilankyti!
Biblioteka visiems
epaveldas
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb
Vilnijos vartai
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras