Poezijos mylėtojų popietė „Mano mėgstamiausi eilėraščiai“

Poezijos mylėtojų popietė „Mano mėgstamiausi eilėraščiai“

„Poezija: kai eilėraštyje lieka ne rankų, o širdies šešėlis“
(Justinas Marcinkevičius).


Kovo 18 d. Daugidonių bendruomenės centro salėje vyko renginys „Mano mėgstamiausi eilėraščiai“, kurio metu buvo deklamuojamos žinomų poetų eilės. Šį susitikimą organizavo bibliotekininkė Ana Vencius. Džiugu, kad tiek daug žmonių susirinko: nuo pačių mažiausių iki senyvo amžiaus. Visus juos jungė bendras noras pasiklausyti poezijos.
Renginį vedė Kalesninkų L. Narbuto gimnazijos mokinė Donata Balciukevič. Smagu, kad į mūsų popietę atėjo kraštietė Marija Stakucevič, kuri perskaitė savo kūrybos eiles. Susitikime abejingų širdžių, kaip ir tuščių vietų salėje nebuvo. Nuo senų laikų muzika ir poezija buvo neatsiejamos. Todėl klausytojai mėgavosi žodžio ir muzikos santykiu.
Džiaugiamės ir didžiuojamės parengta knygų paroda „Lai skrenda poezijos paūkstė“, skirta Tarptautinei poezijos dienai paminėti.
Renginio pabaigoje vedėja pasakė daug gražių žodžių ir padėkojusi už puikią popietę, linkėjo tolimesnės sėkmingos kūrybos. Taip pat dėkojo ir remėjui Šalčininkų rajono tarybos nariui Stanislovui Venciui už suteiktas dovanas. Vėliau visi susirinkusieji buvo kviečiami pasivaišinti skaniu šventiniu tortu.


Vyr. bibliotekininkė Ana Vencius

Biblioteka visiems
epaveldas
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb
Vilnijos vartai
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras