Šimto žingsnių kelionė

Morais, Richard C.

Šimto žingsnių kelionė

Šimto žingsnių kelionė : [nuo Bombėjaus iki Paryžiaus] : romanas / Richard C. Morais. - Vilnius : Sofoklis, 2015. - 333, [3] p. ; 22 cm. - ISBN 978-609-444-145-5 (įr.)

Nuošalaus Prancūzijos miestelio ramybę sudrumsčia triukšminga atvykėlių indų šeima. Prabangaus dviejų „Michelin“ žvaigždučių restorano savininkė madam Malori neketina taikstytis su Hadžiais, kurie tiesiog kitoje gatvės pusėje atidaro kariu kvepiantį indišką restoraną, ir paskelbia karą. 


Tačiau kaip tik nesutarimai atskleidžia jaunojo Hasano, kurį nuo vaikystės lydėjo užburiantys virtuvės kvapai, kulinarinius talentus. Ar bus įveikti šimtas žingsnių, kurie skiria subtilią ir prašmatnią prancūzų virtuvę nuo aštraus skonio indiško restorano? Ar įsiplieskę romantiški jausmai žaviajai kolegei Margaretai nesutrukdys jaunajam Hasanui siekti kulinarinių aukštumų Paryžiaus Haute cuisine?


Kvapais, spalvomis ir prieskoniais alsuojantis pasakojimas atskleidžia ne tik kultūrų skirtumus, bet ir vienija visus, kam nesvetimas geras skonis. Tai Hasano kelionė ne tik iš Bombėjaus į Paryžių. Tai kelionė į patį save.

 

Biblioteka visiems
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb