Nepaprastas Paryžiaus skersgatvio knygynas

Féret-Fleury, Christine

Nepaprastas Paryžiaus skersgatvio knygynas

Nepaprastas Paryžiaus skersgatvio knygynas : romanas / Christine Féret-Fleury ; iš prancūzų kalbos vertė Lina Perkauskytė. – [Vilnius] : [„Baltų lankų“ leidyba], [2018] (Gargždai : ScandBook). – 149, [1] p. ; 22 cm– Tiražas 2000 egz.ISBN 978-609-479-076-8 (įr.)

 

Kasdien tuo pačiu metu Žiuljeta važiuoja Paryžiaus metro 6-ąja linija. Labiausiai jai patinka stebėti skaitančius keleivius: garbaus amžiaus damą, retų leidinių kolekcininką, merginą, kuri ties 247 naujos knygos puslapiu visada apsipila ašaromis. Žvelgia į juos smalsiai, tarytum šių visai svetimų žmonių skaitomos knygos, jų aistros ir slaptos mintys galėtų suteikti spalvų monotoniškam Žiuljetos gyvenimui.
Tačiau vieną dieną Žiuljeta nusprendžia išlipti dviem stotelėmis anksčiau nei įprastai. Viename iš skersgatvių ji aptinka neįprastą knygyną, kurio savininkas Suleimanas turi svarbią misiją – surasti knygoms ypatingus šeimininkus. Kiekviena knyga turi sulaukti savo laiko ir savo skaitytojo, kad įkvėptų jį priimti svarbius gyvenimo sprendimus. Ši, rodos, atsitiktinė pažintis negrįžtamai pakeis Žiuljetą ir paskatins ją dideliems gyvenimo pokyčiams.
Knyga „Nepaprastas Paryžiaus skersgatvio knygynas“ įkvėps ne tik skaityti, bet ir pažvelgti į savo gyvenimą kitomis akimis.
„Įkvepiantis pasakojimas apie šiek tiek pakvaišusius žmones - visiems, kas nori užversti knygą šypsodamiesi“.

Biblioteka visiems
epaveldas
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb
Vilnijos vartai
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras