Matau tave

Mackintosh, Clare

Matau tave

Matau tave : psichologinis trileris / Clare Mackintosh ; iš anglų kalbos vertė Ieva Albertavičienė. – Vilnius : Alma littera, 2017 (Kaunas : Spindulio sp.). – 396, [2] p. ; 25 cm

Orig. antr.: Matau tave. – Kita laida kitoje laikmenoje: Matau tave [Garso įrašas]. Vilnius, 2019. – Tiražas 1800 egz. ISBN 978-609-01-3042-1 (įr.)

 

„Matau tave“ – stulbinamas, įtraukiantis psichologinis trileris!
Kiekvieną dieną rengiesi tą patį paltą, kasryt išeini iš namų tuo pačiu metu. Autobuse arba traukinyje turi mėgstamą vietą, gerai žinai, kuris eskalatorius juda greičiausiai.
Visa tai žinai tu, ir visa tai žinau aš. Nusistovėjusi tvarka leidžia tau jaustis saugiai. Nusistovėjusi tvarka ir pražudys tave.
Viskas prasidėjo, kai Zoja Volker atsitiktinai aptinka savo nuotrauką London Gazette skelbimų skiltyje. Nurodytas tik telefono numeris ir interneto svetainės adresas www.suraskvienintele.com. Gal tai nekaltas pokštas? Gal tai tik į ją labai panaši moteris?
Kiekvieną dieną tame pačiame laikraštyje vis kita moteris. Tokia pat neryški nuotrauka, telefono numeris ir nuoroda į tinklalapį. Kai Zoja atpažįsta vieną nužudytą merginą, ją ištinka panika – kažkas žaidžia jos gyvenimu, seka kiekvieną žingsnį...
Akys visur. Stebi mane. Seka. Žino kiekvieną mano žingsnį.

Biblioteka visiems
epaveldas
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb
Vilnijos vartai
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras