Mano priešo sakura

Wang, Ting-Kuo

Mano priešo sakura

Mano priešo sakura : [romanas] / Wang Ting-Kuo ; iš kinų kalbos vertė Kristina Karvelytė. – Vilnius : Sofoklis, 2023 (ScandBook). – 255, [1] p.. – ISBN 978-609-444-533-0

Vieno žanro rėmuose neišsitenkanti knyga, sujungianti paslapčių gaubiamą meilės istoriją ir keršto persmelktą veiksmo trilerį. Meilę ir santuoką, išdavystę ir ilgesį apdainuojanti knyga taip pat atskleidžia neramią XXI a. pradžios Taivano situaciją.

Vedęs dailiąją Čiudzi, savo gyvenimo meilę, pasakotojas manė, kad jam nepaprastai pasisekė. Juk žmogus, užaugęs skurdo ir netekties paženklintuose namuose, iš gyvenimo daug nesitiki. Vis dėlto Čiudzi vieną dieną dingo be pėdsakų. Galynėdamasis su sielvartu, vyras atidarė kavinę jos mėgstamiausioje vietoje šalia jūros. Ir nors čia beveik niekas nesilanko, jis tikisi, kad vieną dieną pasirodys Čiudzi... Kartą į kavinę užsuka paslaptingas žmogus – tikriausiai jis ir yra visų veikėjo nelaimių kaltininkas. Tai Luo Imingas – stambus verslininkas ir filantropas, visiškai kontroliuojantis mažą miestelį. Ir nors jiedu neprataria vienas kitam nė žodžio, per tą trumputę akistatą Luo netenka proto. Poetiškai subtiliame pasakojime jautriai atskleidžiamas dviejų vienas kitą mylėjusių, bet taip iš tikrųjų ir nepažinusių žmonių santykis, besirutuliojantis jokių skrupulų nepaisančio atšiauraus kapitalistinio pasaulio fone.

Biblioteka visiems
iBiblioteka
epaveldas
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb
Vilnijos vartai
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras