Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant

McLelland, Jane

Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant

Kaip priversti badauti vėžį… pačiam nebadaujant / Jane McLelland. – Kaunas : Vitae Litera, 2020. – [26], 447, [1] p. – ISBN 978-609-454-439-2

Ar Džeinė McLelland rado atsakymą į klausimą, kaip nugalėti vėžį? Ar galime priversti vėžį numirti iš bado?

Džeinė, šiu laikų „vėžio Šerlokas Holmsas“, išsiaiškino, kad vėžį badauti verčianti dieta, stiprūs papildai ir keletas jau pamirštų mažo toksiškumo vaistų, gydant taikomi vienu metu, veikia sinergiškai, be to, stiprina vienas kito poveikį vėžiui. Jos mirtinas vėžys tarsi stebuklas tiesiog išgaravo.

Šioje proveržį iliustruojančioje knygoje Džeinė aprašo savo nepaprastą, širdį veriančią kelionę ir pakeliui padarytus medicininius atradimus. Jos organizmas jai buvo bandomąja jūrų kiaulyte.

Knygoje rasite atsakymus į opius klausimus apie papildomojo gydymo metodų taikymą sergant vežiu. Kokius vaistus (off label-drugs) reikėtų vartoti? Ar reikėtų išbandyti ketogeninę dietą? Ar reikia badauti? Ar riebalai nepavojingi? Kiek ir kada reikėtų mankštintis? Džeinė aiškina, kodėl kiekvienam pacientui būtinas individualizuotas požiuris ir, svarbiausia, parodo, kaip tai padaryti.

Biblioteka visiems
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb