Homo office

Povilaitė, Ida

Homo office

Homo office : romanas / Ida Povilaitė. – Kaunas : Jūsų Flintas, 2021 (Vilnius : Spauda). – 287, [1] p. ; 22 cm– Tiražas 2500 egz. ISBN 978-609-06-0140-2 (įr.)

„Homo Office“ – ironijos kupinas pasakojimas apie darbą ir vidinius demonus. Personažai ir situacijos sukurti iš autentiškų asmenybių ir žinomų organizacijų. Bėgimas į darbą ir atgal, technologijų diktatas, depresija, priklausomybė nuo kvaišalų ar maisto – riba, už kurios gali laukti tiek pražūtis, tiek išsigelbėjimas. Tai pasakojimas apie klaidas, be teisingų atsakymų.
Atrodytų, darbuotojai dabar lengvai derina darbą ir asmeninį gyvenimą, yra gerbiami, tad nei mokyklose, nei universitetuose mūšiams neruošia ir karo technikų nemoko. Visgi dirbantys organizacijose žino, kad kovos taktika ir strategija svarbu, o įkalinimui grandinių jau seniai nebereikia. Literatūros žanras leidžia giliai atverti įmonės pjūvį, ironiškai interpretuoti vadybos teorijas. Autorė  rėmėsi dabartinių lyderių ir jų įkurtų įmonių – „Amazon“, „Apple“, „Tesla“, „Senukai“ kultūra ir darbo principais.Tai pirmasis romanas apie toksišką darbo aplinką Lietuvoje. 
Ida (Daiva) Povilaitė – eseistė, novelistė ir publicistė, kultūrinių kelionių gidė, penkiolika metų dirbusi vadove tarptautiniame versle.

Biblioteka visiems
epaveldas
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb
Vilnijos vartai
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras