Biohakingas

Biohakingas

Biohakingas : iššifruokite savo potencialą: perprogramuokite genus ir 100 % optimizuokite savo sveikatą / [sudarė Dainora Krasavičiūtė]. – Kaunas : Obuolys [i.e. Lectio divina], [2023]. – 109, [1] p.. – (Sveikatos gidas). – ISBN 978-609-484-654-0.

Nuo genų inžinerijos ir nootropinių medžiagų iki išmaniosios mitybos – su knyga „BIOHAKINGAS“ atraskite inovatyvius būdus, kaip pakeisti savo kūno biologiją išlaisvinant beribį potencialą! Biohakingas – tai dėsningi neurofiziologiniai procesai, kurie padeda žmogaus smegenims pastebėti visas galimybes, vedančias link trokštamo tikslo trumpiausiu keliu. Įvaldę biohakingo technikas transformuosite savo kūną ir sveikatą bei galėsite mėgautis kokybišku gyvenimu. Pagerinkite savijautą, sulėtinkite senėjimo procesus ir pailginkite savo gyvenimo trukmę, pasitelkite inžinerinius būdus ir kontroliuokite savo kūną, tapkite energingi ir žvalūs, greičiau atlikite darbus ir lengviau susikaupkite. Maksimalus žmogaus galimybių efektyvumas – pasiekiamas ranka. Šioje knygoje pateikiami inovatyvūs, išmanūs ir lengvai prieinami revoliuciniai būdai atvers duris naują savęs tobulinimo erą, kurioje mokslas padeda išlaisvinti beribį žmogaus galimybių potencialą. Biohakingas gali iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą. Šioje knygoje rasite viską apie biohakingo naudą ir kaip žingsnis po žingsnio veiksmingai optimizuoti savo galimybes ir sveikatą, įskaitant:

  • Mitybos metodus, kurie padės pažvelgti į savo kūną kaip į sistemą ir sustiprinti fizinę bei psichinę gerovę.
  • Svorio metimo būdus biologiškai paveikiant savo kūną.
  • Miego svarbą ir būdus, kaip išspręsti miego problemas.
  • Šalčio terapijos naudą sveikatai – fiziologinius ir net psichologinius privalumus.
  • Papildus, vitaminus ir mineralus, kurie padės optimaliai aprūpinti organizmą.
  • Smegenų funkcijos tobulinimą naudojant nootropines medžiagas ir išmaniuosius vaistus.
  • Veiksmingas atsipalaidavimo ir streso mažinimo technikas.
  • Mąstysenos keitimo strategijų praktinius metodus.
  • Implantus ir inovatyvias kūno modifikacijas.

Pasitelkdami šiuos metodus galite veiksmingai pagerinti savo sveikatą, savijautą, pailginti gyvenimo trukmę, padidinti atsparumą stresui, turėti daugiau energijos. Viskas jūsų rankose!

Biblioteka visiems
iBiblioteka
epaveldas
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb
Vilnijos vartai
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras