„Vasaros skaitymo iššūkis“ Purvėnų bibliotekoje pasibaigė, bet knygų skaitymas tęsiasi

„Vasaros skaitymo iššūkis“ Purvėnų bibliotekoje pasibaigė, bet knygų skaitymas tęsiasi

Pasibaigė visą vasarą trukusi akcija „Vasaros skaitymo iššūkis“, į kurios veiklą buvo įsitraukę ir Purvėnų bibliotekos skaitytojai. Nuo birželio 15 d. pradėta dalyvių registracija, skaitytojai registravosi savo lankomoje bibliotekoje, gavo lankstinuką, kuriame įrašyta 10 užduočių.
„Vasaros skaitymo iššūkį“ Purvėnų bibliotekoje priėmė septyni skaitymo aistruoliai, bet tik viena dalyvė įveikė visas užduotis – perskaitė 10 knygų, kitiems, matyt, pritrūko laiko arba atkaklumo (kai kuriems – labai nedaug, vos 1-4 knygų). Tam, kad projekto dalyviams būtų lengviau pasirinkti knygas, bibliotekoje buvo padarytas atskiras stendas su visų užduočių knygų sąrašu.
Prizai – kuprinė ir skaitymo pagalvė, atiteko Maženai Vaskan, Eišiškių Gimnazijos 10 klasės moksleivei. Jai patinka skaityti, nes būtent skaitydama gali pamiršti viską aplinkui, pasinerti į fantastinį ir įdomu pasaulį arba tiesiog mėgautis knygą. Taip pat, šioje akcijoje dalyvavę skaitytojai, t. y. Edyta, Robertas, Patricija, Juzef, Gerda ir Dominykas buvo apdovanoti diplomais.
Ačiū visiems akcijoje dalyvavusiems skaitytojams, kurie leidosi į įdomų ir nepamirštamą vasaros nuotykį. Tikimės, kad ir ateinančiais metais sulauksime panašaus iššūkio, nes visiems labai patiko dalyvavimas akcijoje, kadangi turėjo įdomios veiklos vasarą.

Vyr. bibliotekininkė Ana Vencius

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb