„Valio – atostogos“

„Valio – atostogos“

Akmenynės bibliotekos organizuojami vasaros renginiai, neapsiribojo vien bibliotekos sienose. Liepos 3 d., Akmenynės žaidimų aikštelėje vyko popietė „Valio – atostogos“, kurios šūkis – „Su draugais nenuobodu, skaitom, žaidžiam mes kartu“.
Susirinko 23 įvairaus amžiaus vaikų, su kuriais visi kartu žaidėme, šokome, dainavome linksmas ir žinomas daineles, taip pat skaitėme eilėraščius ir pasakas apie vasarą. Netikėtai pasirodžiusi ragana nustebino vaikus. Piktoji burtininkė laistėsi vandeniu, bandė išmesti visas parodoje išdėstytas knygas ir suklaidinti vaikus, kai šie bandė įminti mįsles. Tačiau vaikai pasirodė sumanesni ir atspėjo ne tik bibliotekininkės, bet ir raganos sugalvotas mįsles.
Vaikai linksminosi pagal dainą „Aram zam-zam“, prisiminė žinomas dainas bei eilėraščius apie saulę ir vasarą. Raganą taip paveikė vaikų nuotaika, kad ir ji linksmino vaikus, sugalvodama įvairius žaidimus.
Pabaigoje, visų laukė vaišės – saldainiai. Kartu džiūgaudami šaukė „Valio – atostogos“, tačiau truputį nusiminė, kai atėjo laikas atsisveikinti.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb