Popietė „Myliu savo meškiuką”

Popietė „Myliu savo meškiuką”

2017 m. lapkričio 24 dieną 16:00 val. Akmenynės bibliotekoje praūžė linksma popietė „Myliu savo meškiuką“, skirta Pasaulinei pliušinio meškiuko dienai. Atėjusius į biblioteką vaikučius prie pat durų pasitiko Didelė meška (vaikinas persirengęs meškos kostiumu). Bibliotekininkė susirinkusiems vaikams papasakojo trumpą istoriją apie pliušinio meškiuko atsiradimą. Vėliau visi galėjo apžiūrėti nuostabią pliušinių meškiukų parodą. Tuos žaislus vaikai atsinešė iš namų ir pasirodo, kad meškiukai turi savo vardus. Kiekvienas vaikas papasakojo savo pliušinio draugo atsiradimo istoriją jo šeimoje.
Popietės metu netrūko juoko ir žaidimų. Buvo žaidžiamas žaidimas „Stary niedzviedz mocno spi“, vaikai galėjo išbandyti savo jėgas mįslių apie meškiukus ir medaus valgymo rungtyse, o nugalėtuojus Didelė meška apdovanojo saldumynais.
Už specialiai paruoštos pastatomos širmos su meškiukų atvaizdais, vaikai su malonumu skaitė eilėraščius apie savo pliušinius draugus. Popietę vainikavo kartu sudainuota daina „Jada, jada misie“.

 

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb