Nacionalinė Lietuvos Bibliotekų savaitė Didžiųjų Sėlų bibliotekoje

Nacionalinė Lietuvos Bibliotekų savaitė Didžiųjų Sėlų bibliotekoje

Minint Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, balandžio 24–30 dienomis Didžiųjų Sėlų bibliotekoje vyko renginiai.

Balandžio 25 d. vyko renginys „Biblioteka – vienas pasaulis, daug istorijų“. Renginio metu bibliotekininkė papasakojo kas tai yra biblioteka, kaip reikia elgtis bibliotekoje, kad knygelių būna labai įvairių ir įdomių, parodė bibliotekoje esančias pačias mažiausias ir pačias didžiausias knygas. Vaikams buvo priminta, kas yra Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, ką jos metu veikiama bei kokia šių metų tema. Po to vaikai žiūrėjo animacinį filmą „Knygų valdovas“.

Dar vienas renginys „Smagu skaityti su draugais" vyko balandžio 26 d. Vaikai su bibliotekininke aptarė mėgstamiausias knygeles. Diskutavo apie tai, kodėl jiems patinka knygos. Vaikai turėjo atspėti iš kokių pasakų yra minimi herojai. Renginio pabaigoje vaikai sprendė kryžiažodį. Renginio pabaigoje vaikai buvo apdovanoti prizais ir vaišinami salduminais.

Kitas renginys vyko balandžio 27 d. Bibliotekoje vaikams buvo surengta suplyšusių knygelių tvarkymo valandėlė „Suklijuok knygelę“. Vaikai kartu su bibliotekininke atrinko labiausiai suplyšusias knygutes ir nutarė jas suklijuoti. Mažiesiems skaitytojams būti „knygučių daktarais“ labai patiko. Visus, dalyvavusius renginiuose, suvienijo meilė knygai.

Vyr.bibliotekininkė S. Gigevič

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb