Kraštotyrinė ekskursija bibliotekos darbuotojams į Rūdninkų girią

Kraštotyrinė ekskursija bibliotekos darbuotojams į Rūdninkų girią

Šalčininkų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kolektyvas ruošiasi prasmingam ir iškilmingam Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui. Jau šiais metais biblioteka organizuoja renginių ciklą, skirtą garbingam jubiliejui švęsti.
2017 m. rugsėjo 15 d. bibliotekos kolektyvas suorganizavo išvyką į istoriniais įvykiais garsų Rūdninkų kaimą Šalčininkų rajone. Išvykos tikslas – šalies ir gimtojo krašto žinomumo didinimas, ir įamžintų vietų Rūdninkų girioje aplankymas. Bibliotekos vyr. bibliografė - kraštotyrininkė Kristina Slavinska papasakojo išvykos dalyviams senojo Rūdninkų kaimo istoriją, buvo aplankyta Rūdninkų bažnyčia, toliau grupė nužygiavo smėlingais keliukais ir takais prie 1863 m. sukilėlių paminklo Rūdninkų girios glūdumoje. Tegu gėlės ir uždegtos žvakės byloja apie gyvąją atmintį ir pagarbą kovotojams už mūsų Tėvynės laisvę.
Šalčininkų rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja už pagalbą organizuojant kraštotyrinę ekskursiją Šalčininkų rajono savivaldybės merui Zdzislavui Palevič ir Šalčininkų rajono savivaldybės vicemerei Jadvygai Sinkevič.
Bibliotekos kolektyvas ne tik prasmingai, smagiai ir turtingai praleido laiką, bet ir įveikdamas girios kelių atstumus susivienijo, susikooperavo ir dar kartą pasijuto stipria, darnia, draugiška komanda.

Šalčininkų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb