„Kelias į knygų pasaulį“

„Kelias į knygų pasaulį“

2017 m. gruodžio 1 d. 10:15 val. Tetėnų bibliotekoje vyko renginys „Kelias į knygų pasaulį“, skirtas ikimokyklinio amžiaus vaikams. Į renginį atėjo Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos Tetėnų skyriaus grupė „Pelėdžiukai“, lydimi mokytojos Ingridos Voronovič.
Vyr. bibliotekininkė M. Buckienė vaikams trumpai papasakojo apie bibliotekos darbą, fondą bei kokie vyksta renginiai ir kaip galima tapti bibliotekos vartotoju. Šis renginys buvo skirtas pasakos skaitymui. Pasirinkta vokiečių rašytojo Šarlio Pero pasaka „Batuotas katinas“. Vaikučiai noriai klausėsi bibliotekininkės sekamos pasakos, o kiek vėliau ir patys atsakinėjo į jiems užduodamus klausimus. Pasiklausius pasakos, vaikai buvo sukviesti prie stalo ir spalvino pasakos herojus, be to, bibliotekininkė pažadėjo vaikams, kad iš šitų piešinių bus sukurta jų asmeninė pasaka.
Renginiui įpusėjus, mokytoją Ingrida Voronovič pakvietė vaikus į ratelį ir dainuodami bei šokdami visi kartu atliko lietuvių liaudies dainą „Du gaideliai“.
Po smagaus renginio atėjo laikas atsisveikinti, taigi bibliotekininkė M. Buckienė vaikams bei auklėtojai įteikė dovanėles. Mokytoja kartu su vaikučiais taip pat Tetėnų bibliotekai turėjo atsineštą dovaną – knygą, skirtą akcijai „Knygų Kalėdos“.

 

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb