Integruota pamoka 5b klasės Eišiškių Vaikų bibliotekoje

Integruota pamoka 5b klasės Eišiškių Vaikų bibliotekoje

2017 m. spalio 16 d. Eišiškių Vaikų biblioteką aplankė Eišiškių gimnazijos 5b klasės mokiniai, kartu su mokytojomis Ana Korkut ir Olga Zapasnik. Vaikus pasitiko bibliotekos darbuotojos Rita Dovsevičienė ir Liliya Hirdziyeuskaya.
Bibliotekoje mokiniai susipažino su Vytauto Valiuko paroda „Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“. Rita Dovsevičienė papasakojo apie patį autorių ir jo piešinius. Taip pat, pakvietė dalyvauti piešinių konkurse „Gamta mano akimis“, kuris skatina vaikų kūrybiškumą, lavina vaizduotę.
Dailės mokytoja, Olga Zapasnik, papasakojo vaikams kokia technika buvo naudojama, kuriant parodą bibliotekoje, kaip reikia teisingai spalvinti kreidutėmis. Penktokai buvo supažindinti su žinomais meno kūriniais bei menininkais. Po to, vaikai piešė darbelius konkursui „Gamta mano akimis“.
Eišiškių gimnazijos 5 b klasės auklėtoja Ana Korkut paprašė bibliotekos darbuotojų papasakoti apie kasdienį jų darbą, apie bibliotekoje vykstančius renginius bei parodas, konkursus. Taip pat, mokytoja ragino vaikus užsiregistruoti bibliotekoje ir laisvalaikius leisti su knyga. Papasakojo, kad skaitymas ir kūryba laikomi svarbiais rodikliais vaikų gyvenime. Be to, pažadėjo, kad ateityje dar ne kartą apsilankys su savo klasės vaikais ir ragins vaikus dalyvauti bibliotekos vasaros skaityme.
Bibliotekos darbuotojos su mielu noru supažindino vaikus su pagrindiniu bibliotekininkės darbu, bibliotekos teikiamomis paslaugomis ir įregistravo tris naujus skaitytojus.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb