Ekskursija „Susidraugauk su biblioteka“

Ekskursija „Susidraugauk su biblioteka“

2017 m. rugsėjo 19 d. 11:20 val. Tetėnų filialo bibliotekoje vyko pažintinė ekskursija „Susidraugauk su biblioteka“.
Bibliotekoje apsilankė Eišiškių St. Rapolionio gimnazijos Tetėnų „Šalčios“ skyriaus I-III klasių mokiniai, kartu su mokytoja Liudmila Šeškiene. Ekskursijos metu vyr. bibliotekininkė M. Buckienė vaikams priminė apie bibliotekos taisykles, kaip tinkamai elgtis prie kompiuterių, kokie bibliotekoje vyksta renginiai, popietės, konkursai, taip pat prisiminta, kaip tinkamai reikia elgtis su knygutėmis, kaip jas tausoti, kad jokiu būdu negalima plėšyti, nepiešti ar kitaip jas gadinti.
Bibliotekininkė parodė, kad lentynose knygos yra suskirstytos pagal abėcėlę ir klase, kaip susirasti tinkamą knygą. Vaikams pristatyta, kaip galima užsiregistruoti ir tapti bibliotekos vartotojų. Be to, pristatytos naujai gautos knygos, skirtos vaikams.
Vaikai įdėmiai klausėsi apie šiuo metu veikiančią knygų parodą „Mano pasaka“, kurioje bibliotekininkė trumpai apibūdino pasakos atsiradimo istoriją. Kiek vėliau mokiniai noriai atsakinėjo į užduodamus klausimus.
Renginio pabaigoje labiausiai patikusią knygą iš parodos, lankytojai pavaizdavo savo piešiniuose. Bibliotekininkė vaikus nustebino dovanomis.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb