Ekskursija į Lietuvos Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką

Ekskursija į Lietuvos Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką

XVII-osios Nacionalinės Lietuvos biblitekų savaitės metu, balandžio 25 d. Šalčininkų savivaldybės viešoji biblioteka organizavo pažintinę ekskursiją į rekonstruotą Lietuvos Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Ekskursijoje dalyvavo Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos 4G klasių mokiniai su mokytojais Marijola Peško ir Jolanta Valiučko, Lietuvos Tūkstantmečio gimnazijos 1Gb klasės mokiniai su mokytoja Jolanta Norkūniene, taip pat Šalčininkų viešosios bibliotekos vyr. metodininkė Olga Kijakovskaja.
Lydimi Nacionalinės bibliotekos gidėmis mokiniai susipažino su atsinaujinusios bibliotekos erdvėmis kur siūloma daug naujų veiklos rūšių, mokslo, parodų ir muzikos erdvėmis, pabuvojo įvairiose skaityklose, sužinojo apie teikiamas paslaugas. Gidės pateikė įdomios informacijos apie dar planuojamas įrengti bibliotekos skaityklas, sales, aptarė čia vykstančius renginius. Šiuo metu pagrindinis Nacionalinės bibliotekos prioritetas – atnaujintose erdvėse sudaryti palankias sąlygas skaitytojų kūrybai, darbui ir laisvalaikiui.
Ekskursija mokiniams patiko. Jos metu jie turėjo galimybę užsiregistruoti ir tapti LNB skaitytojais. Šalčininkų savivaldybės viešoji biblioteka yra dėkinga mokiniams ir mokytojams už dalyvavimą ekskursijoje.


Šalčininkų savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. metodininkė Olga Kijakovskaja

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb