„Biblioteka, būk mano draugu!“

„Biblioteka, būk mano draugu!“

2017 metų spalio 27 dieną Eišiškių Vaikų bibliotekoje buvo atvirų durų diena. Eišiškių gimnazijos 9a klasės mokiniai su mokytoja Janina Sliževska, aplankė Eišiškių Vaikų biblioteką. Apsilankymo tikslas - iš arčiau susipažinti su biblioteka, bibliotekininkų darbu ir sužinoti, kas šiandien yra biblioteka.
Devintokai apžiūrėjo bibliotekoje veikiančią Vytauto Valiuko parodą „Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“. Bibliotekininkė Rita Dovsevičienė trumpai papasakojo apie patį autorių, jo biografiją ir apie kūrinius.
Mokytoja Janina Sliževska paprašė supažindinti mokinius su bibliotekininkių darbo svarba, ką reikia žinoti, mokėti ir ką studijuoti, norint tapti bibliotekininku.
Bibliotekos darbuotojos Rita Dovsevičienė ir Liliya Hirdziyeuskaya supažindino mokinius su bibliotekininko darbo pobūdžiu. Papasakojo, ką reiškia biblioteka šiandien, pristatė vykstančius renginius ir parodas bibliotekoje. Tai pat, bibliotekininkės parodė kasdien atliekamus darbus, kurių niekas nemato.
Pabaigoje dalyviai padėkojo bibliotekininkėms už supažindinimą su bibliotekos pasauliu.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb