„Biblioteka atveria dar didesnes galimybes pažinti pasaulį“

„Biblioteka atveria dar didesnes galimybes pažinti pasaulį“

2017 m. spalio 25 dieną Eišiškių Vaikų biblioteką aplankė Eišiškių gimnazijos 6a klasės mokiniai su savo auklėtoja Olga Zapasnik. Vaikus sutiko bibliotekos darbuotojos Rita Dovsevičienė ir Liliya Hirdziyeuskaya.
Mokiniai atnešė tortą ir vynuoges ir taip prie stalo įvyko netradicinė dailės pamoka. Šiltoje ir jaukioje aplinkoje bibliotekos darbuotojos su mokiniais ir mokytoja kalbėjosi apie Vytauto Valiuko parodą „Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“. Taip jau sutapo, kad šioje klasėje mokosi Vytauto Valiuko anūkė Evelina Valiukaitė. Ji daug kartų matė savo senelio piešinius, bet matyti parodą bibliotekoje maloniau. Rita Dovsevičienė papasakojo apie Vytauto Valiuko piešinius, jo biografiją.
Dailės mokytoja, Olga Zapasnik, papasakojo vaikams kokia technika buvo naudojama, kuriant darbus, pristatytus parodoje. Ji supažindino mokinius su žinomais meno kūriniais bei menininkais. Mokė, kaip teisingai derinti spalvas, kaip tinkamai spalvinti kreidutėmis ir pan. Bibliotekininkės supažindino vaikus su bibliotekos taisyklėmis, papasakojo apie bibliotekos darbą ir kas šiandien yra biblioteka. Pagrinde – tai viešoji erdvė, erdvė, kurioje galima susiburti, skaityti, leisti laisvalaikį, susipažinti, bendrauti, sužinoti, mokytis, tobulėti, patirti, atrasti.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb