Šešėlis naktyje

Carter, Chris

Šešėlis naktyje

Šešėlis naktyje : [detektyvinis romanas] / Chris Carter. - Kaunas : Jotema, [2020]. - 367, [1] p. ; 22 cm. - ISBN 978-9955-13-896-9 (įr.)

Knygos "Šešėlis naktyje" aprašymas

„Šešėlis naktyje“ yra jau trečioji rašytojo Chris Carter knyga apie detektyvą Robertą Hanterį bei jo partnerį Karlosą Garsiją. Su šiais Los Andželo Apiplėšimų ir žmogžudysčių skyriaus tyrėjais skaitytojai jau susipažino knygose „Krucifiksas“ ir „Egzekutorius“. Partneriams ir vėl teks narplioti itin žiaurius ir šiurpą keliančius nusikaltimus.

Los Andželas visada garsėjo nusikaltimų gausa, tačiau tikrai ne visi jie tokie žiaurūs, su kokiais teks susidurti Robertui Hanteriui ir Karlosui Garsijai. Į miesto morgą atvežama neaiškiomis aplinkybėmis mirusi moteris. Iš pažiūros atrodo, kad mirtis nebuvo smurtinė – nėra prievartos žymių ar mėlynių. Tačiau patologas netrunka atrasti siaubingą dalyką – moters lytiniai organai užsiūti, o kūno viduje palikta staigmena. Akivaizdu, kad nežinomoji tapo ypatingos žmogžudystės auka. O tirti tokių keistų bylų visada kviečiama Los Andželo Žmogžudysčių skyriaus komanda su Robertu Hanteriu priešakyje.

Kol tyrėjai suka galvas dėl aukos tapatybės ir žudiko motyvų, šis nesnaudžia. Surasta dar viena auka su tokiais pačiais požymiais – intymios vietos užsiūtos, o viduje originali ir kūną pagaugais eiti verčianti žinutė. Hanteriui su Garsija pasidaro aišku, kad susidūrė su tikru plėšrūnu, kuris neketina sustoti. Aukų bus daugiau, todėl partneriams reikia paskubėti.

„Šešėlis naktyje“ – išlaiko įtampą iki pat paskutinės minutės. Chirs Carter rašo greitus detektyvus, kuriuose nėra laiko atsikvėpti, įvykiai veja vienas kitą ir nuolat keičia kryptį. Šioje dalyje skaitytojai dar geriau pažins Robertą Hanterį ir pamatys daugiau, paprastai gerai paslėptų, žmogiškųjų detektyvo savybių.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb