Piękne istoty

Garcia, Kami

Piękne istoty

Piękne istoty / Kami Garcia & Margaret Stohl. - Warszawa : Wydawnictwo Łyński Kamień, 2013. - 534, [2] p.. - (Kroniki Obdarzonych 1). - ISBN 978-83-927607-6-4

Ethanas, romano herojus, gyvena Gatline - mažame, nuobodžiame miestelyje Pietų Karolinoje. Jis yra paauglys, kuris žaidžia krepšinį ir domisi merginomis. Jis mėgstą skaityti ir svajoti apie keliones visame pasaulyje. Paprastoji istorija? Tikriausiai taip, jeigu tik ne tas faktas, kad Etanas turi savo paslapčių. Jis sapnuoja  tą pačią mergaitę mėnesiais. Ir į jo klasę ateina tą pati mergaitė iš jo sapnų.

Pasirodo ... mergina iš sapno. Lena gyvena su savo dėdė Maconu. Tačiau tai neatitinka Gatlinų gyventojų. Ji atrodo kitokia. Ji taip pat turi savo paslaptį. Sėkmingas prakeiksmas, dėl kurio Lena negali gyventi kaip normali paauglė,tas prakeiksmas lydi jos  šeimos narius per kartas.

Ethan įsimyli į merginą, ir ji atsako į jo jausmus. Ji atskleidžia savo paslaptį berniukui. Siekdama puoselėti judviejų meilę, Ethanas bando rasti būdą išvengti tragiško likimo.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb