Per juokus į geresnę santuoką

Gungor, Mark

Per juokus į geresnę santuoką

Per juokus į geresnę santuoką : [gyvenimo, meilės ir santuokos paslaptys] / Mark Gungor. - Vilnius : Alma littera, 2018. - 267, [3] p. ; 22 cm. - ISBN 978-609-01-3231-9

 

Kas iš tikrųjų padeda išsaugoti porų santykius? Kodėl kartais naudinga linksmai pažvelgti į iškylančius tarpusavio bendravimo sunkumus? Ar įmanoma įžiebti išblėsusią meilės ugnį iš naujo įsimylėti vienam kitą? Kodėl santuoje taip svarbu suprasti, kaip žmogus, su kuriuo susituokėte, mąsto? Į šiuos klausimus Mark Gungor atsako griaudamas partnerio, kaip „sielos bičiulio“ mitą ir kitus stereotipus, kurie dažnai lydi romantišką santykių pradžią. Jis analizuoja kuo skiriasi vyrų ir moterų mąstysena bei požiūris į lytinį gyvenimą. Akcentuodamas atleidimo svarbą, knygos autorius įrodo, kad laiminga santuoka ir sėkmingas bendras gyvenimas nėra romantika ar likimas – tai atsakingas darbas, reikalaujantis įgūdžių, pastangų ir atsidavimo. 
    „Noriu įkvėpti žmones gyvenimui pasitelkęs tiesą ir humorą. Daugybė pokštininkų priverčia auditoriją juoktis, taip pat galybė viešųjų kalbėtojų žmonėms pateikia vertingų gyvenimiškų patarimų. Aš noriu daryti abu dalykus iškart. Mūsų pasaulietinė kultūra pernelyg sureikšmina romantikos svarbą santykiuose, o krikščioniškieji įsitikinimai paverčia juos pernelyg dvasiniais. Tiesa ta, kad vyrų ir moterų santykiai yra labai žemiški, tad „Per juokus į geresnę santuoką“ padeda tai suprasti, išnaudoti ir smagiai mėgautis sėkminga santuoka“, – teigia knygos autorius pastorius Mark Gungor. Jo požiūris į žmonių santykius ir santuoką – tarsi atgaiva po gilių atsakymų paieškų dvasininkų ar psichologų pamokymuose.
    Mark Gengor – pastorius ir „Laugh Your Way America“ organizacijos galva. Knyga „Per juokus į geresnę santuoką“ paremta jo skaitomais seminarais visame pasaulyje, o jo įsteigta organizacija skatina naują požiūrį į santuoką ir ją grindžiančias vertybes. Jis – vienas populiariausių svečių kalbančių Jungtinių Valstijų kariuomenei, o jo mintimis noriai dalinasi kariuomenės kapelionai. Mark Gungor ne kartą yra pasirodęs nacionalinėse JAV televizijose. Pirmąjį savo seminarą apie vedybas ir santuoką jis vedė todėl, kad tiesiog daugiau nebuvo kam. Teigiami atsiliepimai paskatino tęsti pradėtą veiklą ir šiandien pastorius Gungor – vienas populiariausių pasaulyje paskaitininkų šeimos ir vedybų klausimais.  

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb