Moters išmintis

Moters išmintis

Moters išmintis : deivė gimsta moters širdyje, o išaugina ją meilė / [sudarė Vytautas Lapukauskas ir Teresė Lapukauskienė]. - [Kaunas] : Luceo, [2018]. - 271, [1] p. : iliustr.

; 21 cm. - ISBN 978-609-8112-77-1 (įr.)

Šiandieninės moterys yra pasiekusios didelę išorinę laisvę – jos renkasi vyrą ar partnerį, renkasi profesiją, renkasi, kiek vaikų gimdyti ir kaip juos auginti. Jų indėlis į šiuolaikinio pasaulio gerovę yra ne mažesnis negu vyrų. Tačiau tokios pat vidinės laisvės dauguma moterų neturi. Jos dažnai nepasitiki savimi, abejoja savo pasirinkimais ir sprendimais, jaučiasi nepatenkintos ar nelaimingos. „Ne apie tokį gyvenimą svajojau, ne tuo keliu pasukau, - sako jos. – Gyvenimas pašykštėjo man laimės“.

Jos bijo pripažinti savo netobulumą. Jos save už tai smerkia ir kritikuoja. 

Bijo jaustis kaip deivės. Tačiau kiekvienoje moteryje snaudžia deivės energija. Kiekviena moteris yra tarsi deivė – netobula, su pergalėmis ir pralaimėjimais, su sėkme ir nesėkmėmis, su išsipildžiusiais ir neišsipildžiusiais troškimais. Tokios buvo antikinės deivės, apie kurias mums pasakoja mitai. 

Kiekviena moteris gali jaustis kaip deivė. Kiekviena moteris gali pažadinti vidinę deivės energiją. Kiekviena moteris gali skleisti pasauliui deives spindesį. Apie kiekvieną jų galima sukurti gražų pasakojimą – tokį, kokius šiandieną skaitome apie antikos laikų deives.

Ši knyga skirta kiekvienai moteriai,  norinčiai pažadinti savyje tikrąją deivę.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb