Linkusių nusikalsti vaikų konsultavimas

Dikčienė, Vega

Linkusių nusikalsti vaikų konsultavimas

Linkusių nusikalsti vaikų konsultavimas : praktiniai patarimai : metodinės rekomendacijos mokytojams ir švietimo pagalbos specialistams / Vega Dikčienė. - Vilnius : Baltijos kopija, 2009. - 47, [1] p. ; 21 cm. - ISBN 978-609-417-004-1

Knygoje pateikiami praktiški patarimai dėl nusikalsti linkusių vaikų individualaus konsultavimo: kontakto užmezgimas, pagrindiniai individualių konsultacijų principai, klausimų formulavimas ir jų pavyzdžiai, konsultanto darbas su savimi, kokią informaciją reikia surinkti apie konsultuojamąjį, apie konsultavimo etapus ir tikslus, situacijos aptarimą ir metodus, problemos aptarimą ir galimybes. Knygą galima pritaikyti tiek agresyvių, tiek patiriančių patyčias vaikų konsultavimui. Leidinyje yra pateikiami konkretūs konsultavimo pavyzdžiai.

Knyga yra patogus konsultavimo įgūdžių ugdymo leidinys: konkretus ir trumpas, praktiškai pritaikomi patarimai, pasiūlymai. Knygoje patariama, kaip struktūruoti konsultavimą, bendradarbiauti su vaiku, įgyti jo pasitikėjimą. Knygą galima pritaikyti įvairių psichologinių ir elgesio problemų sprendimui: tame tarpe ir patyčių, konsultuojant individualiai. Konkretūs pavyzdžiai padeda skaitančiam mokytis individualaus konsultavimo, klausimų formulavimo, bendradarbiavimo su pacientu įgūdžių.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb