Lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos

Steponaitis, Vytautas

Lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos

Lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos / [Vytautas Steponaitis]. - 2-asis papild. leid.. - [Vilnius] : Raidynėlis : Vilniaus etninės kultūros centras, 2019. - 223, [1] p. : iliustr., portr. ; 25 cm. - ISBN 978-609-8116-23-6 (įr.)

"Lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos" - tai bibliografo Vytauto Steponaičio sudaryto ir 1956 m. paskelbto lietuvių liaudies žaidimų rinkinio naujoji laida, papildyta melodijomis, abėcėline žaidimų ir pramogų rodykle.

Tikimės, kad ši knyga bus naudinga labai plačiam žmonių ratui, o ypač tiems, kurie siekia sugrąžinti tradicinius lietuviškus žaidimus į vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų gyvenimą. Rinkinyje pateikiamų žaidimų įvairovė padės ne tik ugdyti skirtingo amžiaus vaikus, bet ir rengti sportininkus bei kariškius.

Žaidybine mūsų protėvių išmone bus galima praturtinti šeimų ar bendruomenių pramogas.

"Šiame leidinvje, kurį galbūt galima pavadinti ir mažąja mūsų etninės kultūros žaidimų enciklopedija, sukaupti įvairiausi žaidimai. Čia ir sumanumą, vikrumą, greitį bei jėgą lavinantys sportiniai, ir vaizduotę, meninius sugebėjimus, tarpusavio bendravimą ugdantys vaidybiniai, vaizduojamieji žaidimai. Graži, naudinga dovana ir žaidėjams, ir žaidimų organizatoriams. Tad palikim kompiuterius bei mobiliuosius leletonus ir eikim pažaisti..."
Stasys Kavaliauskas, Vilniaus etnines kultūras centro direktoriaus pavaduotojas.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb