Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti

Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti

Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti / [vyr. redaktorė Danguolė Kandrotienė]. - Kaunas : Terra publica, [2012]. - 175, [1] p. : iliustr. ; 23 x 25 cm + 2013 m. renginių kalendorius (1 lap., sulankst. į [6] p.). - ISBN 978-609-8090-04-8 (įr.)

Pasirodo, ir lietuviai moka linksmintis! Ir dar kaip moka! Žuvį gaudydami ar dviratį mindami rungtyniauja, viduramžių riterių kovas ar šių dienų motociklininkų pasirodymus stebėdami džiūgauja, stintas, kleckus, grybus ar vyšnių uogienę skanaudami giria, o paskui nuvargę ir laimingi po žvaigždėtu dangumi kino filmais ar tikra muzika mėgaujasi. Knyga „Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti" – tai Jūsų pagalbininkas įdomiam ir turtingam laisvalaikiui. Sužinokite, ką laisvu nuo darbo metu veikia amžinai jauni, aktyvūs, kūrybingi ir gyvenimą mylintys žmonės. Tai knyga, kuri gali pakeisti Jūsų gyvenimą, išvaikyti nuobodulį, padėti surasti bendraminčių, pamėgti džiazą ar net pagražinti savo figūrą. Ir visa tai Jūs turite išvysti... pasirinkti... ir dalyvauti!

“Knygoje kalbinti moterys ir vyrai šiandien kuria istoriją - jų indėlis svarus politikos, verslo meno, mokslo, kitose srityse, jie rodo prasmingos lyderystės pavyzdžius. Mes tarsi fiksuojame šio laikmečio išskirtines asmenybes ir jų darbus”, - apie knygos atsiradimą pasakoja autorės Laisvė Radzevičienė ir Jurga Tapinienė. Jos džiaugiasi, kad knygoje pavyko pakalbinti žmones, kurie retai kalba viešai, nes tiesiog tyliai daro savo didelius darbus.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb