Kol mirtis mus išskirs

Harris, Charlaine

Kol mirtis mus išskirs

Kol mirtis mus išskirs : romanas / Charlaine Harris. - Kaunas : Obuolys [i.e. Media incognito], 2015. - 443, [1] p. ; 25 cm. - ISBN 978-609-403-684-2

Sukei Stekhaus nebuvo sunku atmesti buvusios barmenės Arlenos prašymą priimti atgal į barą „Pas Merlotę“ – šiaip ar taip, per ją vos nebuvo nukryžiuota. Tačiau istorija dar labiau komplikuojasi, kai moteris randama negyva ir policija logiškai suverčia kaltę Bon Tono telepatei.

Kad išsisuktų nuo kaltinimo žmogžudyste, Sukė turi pati surasti tikrąjį žudiką. Kaip paprastai, tai ne vienintelė jos problema. Prikeltam iš mirusiųjų Semui tenka vėl grįžti į gyvenimą. Santykiai su Eriku Normanu neaiškūs. Vampyrai šalinasi jos ir… šaltai tyli.

Kai paaiškėja priežastys, Sukė jaučiasi sugniuždyta. Draugų ištraukta iš kalėjimo už užstatą Sukė išsiaiškina, kad tai, kas Bon Tone laikoma tiesa, tėra patogus melas. Kas laikoma teisingumu – tėra tik vėl pralietas kraujas, o tai, kas laikoma meile – to visada per maža.

Bestselerių autorė Charlaine Harris (1951) gimė Misisipės valstijoje, baigė Rodo koledžą Memfyje, Tenesio valstijoje. Už detektyvų Tikros žmogžudystės seriją, kurios veiksmas vyksta Amerikos pietuose, Ch. Harris 1990 m. buvo nominuota Agatos Christi apdovanojimui kaip geriausio metų romano autorė. 2001 m. pasirodžiusi pirmoji knyga Miręs iki sutemų iš romanų serijos apie vampyrus iškart pelnė Anthony apdovanojimą. Unikalaus stiliaus, kuriame žaismingai derinami keli stiliai, autorė yra Amerikos fantastų rašytojų organizacijos valdybos narė, Amerikos detektyvų rašytojų lygos narė, buvusi Amerikos fantastikos rašytojų aljanso prezidentė. Ch. Harris gyvena Pietų Arkanzase su vyru, trimis vaikais, dviem šunimis, dviem šeškais ir antimi. Laisvalaikį leidžia skaitydama, „sirgdama“ už sportuojančius vaikus, keliaudama ir žiūrėdama kino filmus.

Iš anglų kalbos vertė Rūta Steponavičiūtė

 

 

Biblioteka visiems
Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb