Jonvabalių takas

Hannah, Kristin

Jonvabalių takas

Jonvabalių takas : [romanas] / Kristin Hannah. - Kaunas : Jotema, [2017]. - 511, [1] p. ; 22 cm. - ISBN 978-9955-13-664-4 (įr.)

   Audringą 1974-ųjų vasarą Keitė Mularki susitaiko su savo vieta aštuntos klasės socialinės maisto piramidės apačioje. Tada, jos nuostabai, kitapus gatvės apsigyvena „kiečiausia mergaitė pasaulyje”, kuri nori būti jos draugė. Talė Hart, regis, turi viską - grožį, protą, ambicijų. Iš pirmo žvilgsnio jos nepaprastai skirtingos: Keitė, amžiams pasmerkta būti pilka pelyte, turi mylinčią šeimą, kuri šiurpina ją kiekviename žingsnyje. Talė - žavi ir paslaptinga, tačiau turinti paslaptį, kuri ją gniuždo. Jos nusprendžia būti geriausiomis draugėmis amžiams, ir vasaros pabaigoje tampa TaleirKeite. Neišskiriamos.

Taip prasideda naujasis Kristin Hannah romanas.  Daugiau nei tris dešimtmečius nuolatos besikeičiančiuose Ramiojo vandenyno šiaurės vakaruose trunkanti istorija pasakoja apie širdį aitrinančią dviejų moterų draugystę, tapusią jų gyvenimų atrama.

Tai istorija ne tik apie brendimą, tai pasakojimas apie moterų kartą, kuriai teko laimė ir nelaimė rinktis. Tai istorija apie pažadus, paslaptis ir išdavystes. O labiausiai apie vieną žmogų, kuris iš tiesų pažįsta tave - ir žino, kas gali tave įskaudinti… ir išgydyti. „Jonvabalių takas“ - tai istorija, kurios niekada nepamiršite… ir norėsite perduoti ją savo geriausiai draugei.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb