Istoty ciemnosci

Garcia, Kami

Istoty ciemnosci

Istoty ciemnosci / Kami Garcia & Margaret Stohl. - Warszawa : Wydawnictwo Łyński Kamień, 2011. - 483, [9] p.. - (Kroniki Obdarzonych 2). - ISBN 978-83-927607-4-0

Ethan Wate mąstė apie Gatliną, nedidelį pietinį miestą, kurį jis visada vadino namais, kaip vieta, kur niekas nieko nekeičia. Tada sužinojo paslaptį naujokės Lenos Duchanės, atskleidžiančios prieš jį paslaptingą pasaulį, paslėptas iš įprasto akyse. Gatlinas, kuris paslėpė senovines paslaptis apie malkinius ąžuolus ir įtrūkusius šaligatvius. Gatlinas, kur prakeikimas pažymėjo Lenos šeimą, turinčią galingų galių kartoms. Gatlinas, kuriame atsiranda neįtikėtinių, stebuklingų ir gyvenimą keičiančių dalykų.

Kartais artėja gyvenimo pabaiga.

Kartu, jie gali spręsti viską tai, ką paruoše jiems Gatlinas, bet po kančių ir didžiulės netekties Lena pradeda tolti, slėpti paslaptis, tokie jos veiksmai tikras išbandymas jų santykiams. Dabar, kai Ethano akyse atsiverė tamsesnė Gatlino pusė, jis negali daryti žingsnio atgal. Persekiojamas keistų vizijų, dabar  tik jis gali pamatyti savo miesto paslaptys. Etanas įsipainioja giliau ir giliau ir  įsivėlę į savo miesto istoriją.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb