Istorikai nenaudoja dalies šaltinių

Valiušaitis, Vidmantas

Istorikai nenaudoja dalies šaltinių

Istorikai nenaudoja dalies šaltinių : dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų interpretavimo drama / Vidmantas Valiušaitis. - 2-asis patais. leid.. - Vilnius : Žara, [2019]. - 259, [1] p. : iliustr., faks., portr., žml. ; 24 cm. - ISBN 978-9986-34-345-5 (įr.)

 

Žinomo žurnalisto ir istorijos tyrinėtojo Vidmanto Valiušaičio knyga "Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų interpretavimo drama" parengta jo pasikalbėjimų istorinėmis temomis su Amerikos lietuvių istoriku ir advokatu dr. Augustinu Idzeliu (1942-2018) pagrindu. Knyga papildyta retais, istorinėje literatūroje mažai arba ir visai nenaudojamais šaltiniais, taip pat keliais paties A. Idzelio straipsniais, pagilinančiais ir patikslinančiais temas, kurios aptariamos minėtuose pokalbiuose.
Pagrindinė knygos "Istorikai nenaudoja dalies šaltinių. Dr. Augustinas Idzelis ir Lietuvos okupacijų in-terpretavimo drama" tema - pirmosios bolševikų ir nacių okupacijų (1940-1945) traktavimo klausimas. Knyga gausiai iliustruota istorinėmis nuotraukomis ir ano meto spaudos iškarpomis.

 

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb