Išgelbėta katytė

Webb, Holly

Išgelbėta katytė

Išgelbėta katytė : [apysaka] / Holly Webb. - Vilnius : Alma littera, 2018. - 126, [1] p. : iliustr. ; 21 cm. - ISBN 978-609-01-3403-0 (įr.)

 

 

Šilta ir jauki istorija apie rūpestį, meilę gyvūnams ir vaikišką ryžtą ieškoti teisybės bei kaip nors atsverti ir išpirkti kitų nejautrumą. „Išgelbėta katytė“ – tai istorija apie sergančią rastinukę katytę, kurios gyvybę išgelbsti dvi mergaitės, pasišovusios išsiaiškinti ir kitų kačiukų likimą. 
Eda ir jos draugė Teila pakeliui iš mokyklos namo aptinka mažą rusvą katytę, įsipainiojusią į spygliuotą vielą. Katytė atrodo silpna, o jos kojoje žioji skausminga žaizda nuo įpjovimo. Eda su Teila skubėdamos lekia pas Edos mamą, kuri yra veterinarė. 
Tačiau Edos mama nėra tikra, kad katytė gali išgyventi – jos žaizda pavojinga, o be to, ji labai mažytė, per anksti atskirta nuo mamos ir turėtų būti maitinama iš buteliuko. Vis dėlto Eda pasiryžta slaugyti katytę, kuriai duoda Barbės vardą. Negana to, mergaitės nori išsiaiškinti, kas nutiko kitiems tos pačios vados katinėliams ir jų mamai. O gal ir jie pavojuje? 
Edos gyvenimas su mama veterinare, aprašomas knygoje „Išgelbėta katytė“ – kupinas meilumo ir minkštų kailiukų, tačiau negali viskas nuolat būti tobula, o gyvenimas nėra pasaka tarp pūkuotų ir linksmų gyvūnėlių, todėl Edai, jos draugei ir mamai tenka skaudus ir rimtas išbandymas. 

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb