Gimties virsmas

Žarskus, Aleksandras

Gimties virsmas

Gimties virsmas / Aleksandras Žarskus ; Kauno tautinės kultūros centras. - Kaunas : [Marandas], 2003-2004. - 2 kn. ; 20 cm. - Virš. tik tomų antraštės. - Kn. 2 išleid. duom.: Kaunas : Dimera. - ISBN 9955-9620-4-6
Kn. 1 : Aš iki gimimo. - 2003 (Vilnius : Marandas). - 337, [1] p.. - Bibliogr.: p. 336-337 (42 pavad.). - Tiražas [2000] egz.. - ISBN 9955-9620-3-8
Ši Aleksandro Žarskaus knygos "Aš iki gimimo" 3-asis pataisytas leidimas.

Knyga "Aš iki gimimo" - tai studijos „Gimties virsmas“ pirmoji dalis - „Nusileidimas iš dangaus ir Sielos rūbo audimas“. Knygoje aprašomi slėpiningiausi gimties virsmo įvykiai iki gimimo.
Nors joje yra daug praktiškų ir psichologinių žinių, ši knyga visų pirma yra pasaulėžiūrinė. Joje pateikiamas požiūris griauna mūsų įprastinę pasaulėvoką ir tą požiūrį į gyvybę, kurį esame įsigiję mokyklose ir universitetuose. Ji skirta ne tik tiems, kurie galvoja apie naują gyvybę, bet visiems norintiems geriau save pažinti, visiems, kas nori saugiau jaustis įvairiuose gyvenimo virsmuose.
Knyga "Aš iki gimimo" skirta sąmoningumo žadinimui ir auginimui mylinčio žmogaus, kuris, suvokęs savo amžinumą ir vieningumą su visa gyvybe, atrastų savyje tą meilę, kurios dėka laikosi visas pasaulis.

 

 

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
Prisijungusi Lietuva
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb