Dom na Skarpie

Roberts, Nora

Dom na Skarpie

Dom na Skarpie / Nora Roberts. - Warszawa : G+J Gruner+Jahr Polska, 2013. - 583, [1] p.. - ISBN 978-83-7778-488-4

"Dom na Skarpie" ilgiau kaip tris šimtmečius banguoja viskio paplūdimyje, saugodama pakrantes ir žavingo miesto paslaptis. Atostogų turistams tai gražios vietovės, vietinis simbolis ir legendos, už Eli Landon ir šeimos namo karūna perlas.

Eli, Bostono advokatas, kovojo su policija ir vieša nuomone per pastaruosius metus, priešinasi kaltinimams, kad nužudė savo žmoną. Jo kaltė nebuvo įrodytą, todėl jis nekalėjimo, bet jo reputacija buvo sugriauta. Po psichikos problemų jis užsiima Skarpo namuose, gydo žaizdas.

Kai Eli mylima močiutė eina į Bostoną, kur ji atsigauna nuo pavojingo kritimo, Abra Walsh rūpinasi savo namais - juvelyru ir fizioterapeutu. Ši įvairialypė, didžiulė moteris yra pasirengusi rūpintis kiekvienu, kuriam reikia pagalbos, net ir prieš jo valią, ir šįkart jis nukreipia į Eliją.

Po to, kai advokatas greitai sužinojo, kad ji daugiau nebegali įsivaizduoti gyvenimo be Abros, virimo, valymo ir masažo. Jos pusėje ji nejaučiama kaip auka ir nusprendžia išvalyti savo gerą vardą, išskirdama savo žmonos nužudymą. Nemažai Namai Skarpo paslapčių pritraukia kažką, kas nekenčia Eli ir nori jį nuversti. Dauguma gandų ir paraiškų gali padėti Abra ir Eli prarasti ne tik savo reputaciją, bet ir jų gyvenimą.

Šalčininkų rajono savivaldybė
Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras
Vilnijos vartai
epaveldas
interaktyvi
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
lnb